Kirurgiakliinik

Medita kirurgiakliinikus tegeletakse ambulatoorse kirurgiliste terviseprobleemide diagnostika ja raviga, samuti teostatakse kliinikus päevaravi protseduure ja päevakirurgia operatsioone.

Medita kliiniku Tartu keskuses toimuvad vastuvõtud  günekoloogia, üldkirurgia,   otorinolarüngoloogia, ortopeedia ning uroloogia erialadel. 

Medita kliiniku Tallinna keskuses toimuvad vastuvõtud günekoloogia, neurokirurgia, uroloogia, ortopeedia, üldkirurgia ja vaskulaarkirurgia erialadel.

Medita kliinikul on Tartus ja Tallinnas kirurgia erialadel kehtiv ravirahastamise leping Tervisekassaga.

Neurokirurgi visiiditasu on 80€

Medita kliiniku Tartu keskuses töötavad günekoloogid dr Katre Tennisberg, dr Janelle Suumann, dr Liis Järva, dr Rille Kelner, dr Marit Saare, dr Kristin Jaigma, dr Snežanna Kalm, dr Aune Siller, dr Krista Sitska, dr Triin Tammiste, dr Viivi Heido ja dr Tiiu Hermlin; ortopeedid dr Aleks Lenzner ja dr Marju Kelviste; uroloogid dr Tanel Muul, dr Jaanus Kahu, dr Mihhail Žarkovski ja uroloog-androloog dr Kristo Ausmees; üldkirurgid dr Kaarel Tammur, dr Kaisa Saarniit, dr Silver Merisalu ja dr Toomas Väli; kõrva-nina-kurguarstid dr Romet Müür, dr Epp Pool, dr Siret Salben, dr Ene Kivirüüt, dr Sirje Teppo ja dr Raiko Tiganik.

Medita kliiniku Tallinna keskuses töötavad günekoloogid dr Rille Kelner, dr Sirle Randoja, dr Triin Laja, dr Maarja Viitamees, dr Gabor Szirko ja dr Marit Saare; ortopeedid dr Ingmar Kurg, dr Andrus Kikas, dr Juni Tenison, dr Aleks Lenzner, dr Marju Kelviste ja dr Raul Parik; uroloogid dr Rauno Okas ja dr Andres Kotsar ja uroloog-androloog dr Kristo Ausmees; üldkirurgid dr Toomas Kangur, dr Mart Niidu, dr Ott Lauer, dr Airi Tark, dr Vappu Zobel ja dr Jaan Tepp; veresoontekirurgid dr Veronika Palmiste ja dr Argo Aru.

Audioloog Sandra Villi vastuvõtule Medita kliiniku Tartu keskuses on oodatud erinevas eas patsiendid, kellel on probleeme tinnituse (kõrvavile), pearingluse, tasakaaluhäirete või kuulmisega. Audioloog nõustab kuulmis- või tasakaaluhäiretega patsiente, selgitab välja probleemi olemuse ja ulatuse ning pakub välja võimalusi terviseprobleemi(de) lahendamiseks.

Audioloogi visiiditasu on 35€

Audioloogia

Medita kliiniku Tartu keskuses töötavad uneõed Tiina Siilak ja Liina Tiidor, kes teostavad otorinolarüngoloogia erialal (unehäiretega patsiendid) ka õe iseseisvaid vastuvõtte. Õe esmase iseseisva vastuvõtu järgselt suunatakse patsient vajadusel täpsustavatele uuringutele ja otorinolarüngoloogi konsultatsioonile. Tervisekassa poolt tasustava teenuse osutamisel peab perearsti saatekirjal olema märge "suunatud õe iseseisvaks vastuvõtuks otorinolarüngoloogia erialal". 

Patsientidel on võimalik pöörduda ka otse tasulisele uneõe vastuvõtule, kes teostab uneuuringu. Uneõe vastuvõtule võib pöörduda ka teistel põhjustel (näiteks autojuhiloa pikendamine).