Otorinolarüngoloogia

Medita kliinikul on Tartus kehtiv ravirahastamise leping Tervisekassaga otorinolarüngoloogia erialal ambulatoorsete vastuvõttude teostamiseks.

Medita kliinikus töötavad kõrva-nina-kurguarstidena dr Romet Müür, dr Epp Pool, dr Siret Salben, dr Ene Kivirüüt, dr Sirje Teppo ja dr Raiko Tiganik.

Audioloog Sandra Villi vastuvõtule Medita kliiniku Tartu keskuses on oodatud erinevas eas patsiendid, kellel on probleeme tinnituse (kõrvavile), pearingluse, tasakaaluhäirete või kuulmisega. Audioloog nõustab kuulmis- või tasakaaluhäiretega patsiente, selgitab välja probleemi olemuse ja ulatuse ning pakub välja võimalusi terviseprobleemi(de) lahendamiseks.

Audioloogia

Medita kliiniku Tartu keskuses töötavad uneõed Tiina Siilak ja Liina Tiidor, kes teostavad otorinolarüngoloogia erialal (unehäiretega patsiendid) ka õe iseseisvaid vastuvõtte. Õe esmase iseseisva vastuvõtu järgselt suunatakse patsient vajadusel täpsustavatele uuringutele ja otorinolarüngoloogi konsultatsioonile. Tervisekassa poolt tasustava teenuse osutamisel peab perearsti saatekirjal olema märge suunatud õe iseseisvaks vastuvõtuks otorinolarüngoloogia erialal.

Patsientidel on võimalik pöörduda ka otse tasulisele uneõe vastuvõtule, kes teostab uneuuringu. Uneõe vastuvõtule võib pöörduda ka teistel põhjustel (näiteks autojuhiloa pikendamine).

Uneuuringud

Arstid

Dr Epp Pool on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja töötab põhikohaga Medita kliinikus.

Dr Pooli vastuvõtud toimuvad reedeti.

Dr Ene Kivirüüt töötab põhikohaga Medita kliinikus.

Dr Kivirüüdi vastuvõtud toimuvad kolmapäeviti.

Dr Sirje Teppo töötab põhikohaga aktsiaseltsis Lõuna-Eesti Haigla.

Dr Teppo vastuvõtud toimuvad reedeti.

Dr Raiko Tiganik töötab põhikohaga sihtasutuses Tartu Ülikooli Kliinikum.

Dr Tiganiku vastuvõtud toimuvad teisipäeviti.

Dr Siret Salben on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja töötab põhikohaga SA Tartu Ülikooli Kliinikumi kõrvakliinikus.

Dr Salbeni vastuvõtud toimuvad teisipäeviti.

Dr Romet Müür on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja töötab põhikohaga SA Tartu Ülikooli Kliinikumis.

Dr Müüri vastuvõtud toimuvad esmaspäeviti ja reedeti.