Baltimaade ühel suurimal noorte jalgpalliturniiril Tammeka Cupil mängitakse Medita kliiniku karikatele

Sel nädalavahetusel toimub Tartus Baltimaade üks suurimaid jalgpalliturniire Tammeka Cup. Ligi 1000 noort jalgpallurit vanuses 7-13 võistlevad Medita kliiniku karikate nimel neljas erinevas spordikompleksis üle Tartu.

“Mul on heameel, et Tammeka Cup toimub tänavu juba 23. korda. Nii Eestist kui ka Soomest osalevad võistkonnad võistlevad Medita kliiniku karikate nimel ning see on elamus, mis jääb kindlasti paljudele meelde. Soovin kõigile osalejatele meeldejäävat turniiri ning võidukaid mänge,” räägib turniiri peakorraldaja Kaarel Kiidron. 

Medita kliiniku juhataja Kristo Ausmeesi sõnul toetab kliinik tervislikke eluviise ja on aastaid õla alla pannud erinevatele spordiüritustele. “Medita kliiniku jaoks on suur au olla Baltimaade ühe suurima noorte jalgpalliturniiri karikatoetaja. Tartu Tammeka puhul on tegemist Eesti ühe tegusaima jalgpalliklubiga ning nendega üheskoos on võimalik ellu viia ägedaid asju,” lisab Ausmees. 

Medita kliinik on varasemalt toetanud ka Sepa jalgpallikeskuse rajamist. Rekordeid purustanud ühisrahastuskampaania toel valminud väljakutele jooksevad sajad noored vutihuvilised ka tänavuse Tammeka Cup-i raames. 

Medita kliinik on Tartu linnas tegutsev erameditsiiniasutus, mis pakub eriarstiabiteenuseid endokrinoloogia, günekoloogia, uroloogia ja androloogia, üldkirurgia, veresoontekirurgia, dermatoloogia ja reumatoloogia erialadel. Rohkem infot Medita kliiniku kohta on leitav www.medita.ee.

Tammeka Cup on Baltimaade üks suurimaid noorte jalgpalliturniire ning toimub tänavu 23. korda. 10.-11. juunil võistleb Tartus neljas erinevas spordikompleksis 84 võistkonda ning ligi 1000 noort jalgpallurit vanuses 7-13 eluaastat.