Medita kliinik toetas talitriatloni Euroopa meistrivõistluste korraldamist Otepääl

  1. 23. jaanuaril toimusid Tehvandi Spordikeskuses Eesti ja Euroopa meistrivõistlused talitriatlonis. Võistluste peatoetajaks oli Medita kliinik, mis viimastel aastatel on panustanud triatloni, jalgpalli ja teiste spordialade arengusse Eestis ja Euroopas.


Võistlusest võttis osa ka Medita kliiniku juhataja, meestearst dr. Kristo Ausmees, kes saavutas vanuseklassis mehed 35-39 Euroopa meistrivõistlustel kolmanda koha!

Eliidi stardis võidutsesid nii meeste kui ka naiste arvestuses Venemaa koondislased. Oma tiitleid kaitsesid mitmekordsed Euroopa talitriatloni meistrid Pavel Andreev ja Olga Parfinenko. '

Sealjuures oli meeste konkurents erakordselt tihe, sest maailma edetabeli seitsmest paremast olid kohal kuus. Parima eestlasena lõpetas Sander Linnus kaheksandana. Ühtlasi tähendas see Linnusele kolmandat järjestikkust Eesti meistritiitlit.

Võistluse lõpetasid kõik 79 osalejat. Võistluse vanimaks osalejaks oli 1936. aastal sündinud Saksamaa esindaja Reinhold Wolter.

Võistluse peakorraldajaks oli Meie Liigume.

Tulemused

Pildigaleriid

Ürituse korralduspartneriteks oli Tehvandi Spordikeskus ja Euroopa Triatloni Liit.

Talitriatloni Eesti ja Euroopa meistrivõistluste läbiviimist toetasid Otepää Vallavalitsus, Hasartmängumaksu Nõukogu, Eesti Triatloni Liit, Eesti Kultuurkapital, meditsiinilabor synlab, Medita kliinik, Oti pubi, ööklubi Comeback, Tartu Mill ja Enervit.

Lisainfo võistluste kohta on leitav www.wintertriathlon2016.eu.