Medita kliiniku plaaniline töö on jätkuvalt piiratud

Seoses Eesti riigis kehtiva eriolukorra ja Terviseameti korraldusega on alates 26. märtsist Medita kliiniku töö piiratud Tartu ja Tallinna keskustes.

Medita kliinikus uuringuid ei toimu ja varasemalt registreeritud patsientide vastuvõtud toimuvad kaugkonsultatsioonidena telefoni teel. Sellisel juhul võetakse patsientidega eraldi ühendust kliiniku arstide poolt.

Uusi vastuvõtte ei avata, kuni Terviseamet muudab oma korraldust.

Korduvaks konsultatsiooniks või retsepti pikendamiseks palume võtta ühendust telefonil 5 645 8430.

Rasedate nõustamine ja jälgimine toimub Eesti Naistearstide Seltsi poolt kinnitatud juhendi alusel. 

Jätkuvalt on avatud Medita kliiniku ämmaemanda nõuandetelefon numbril 5 197 7741. Nõuandeliin on loodud eriolukorra tarbeks, et vajadusel vastata lapseootel naiste küsimustele ja võimaldada adekvaatset abi telefonikonsultatsiooni vormis. Nõuandetelefonile palume helistada ainult Medita kliinikus arvel olevatel lapseootel naistel. Ämmaemand vastab nõuandetelefonile tööpäeviti kell 8.00-16.00.

Tartu Lõunakeskuse Seksuaaltervise Nõuandlas kohapealseid registreeritud ja registreerimata konsultatsioone ei toimu. Noortenõustamisteenust osutatakse tööpäevadel kell 8.00-16.00 kaugkonsultatsiooni teel telefonil 5 197 7741.

Avatud on Medita kliiniku broneerimiskeskkonnad www.medita.ee/veebiregistratuur ja www.digilugu.ee, kuid vabu aegu vastuvõttudele avatud ei ole.

Küsimuste korral palume võtta Medita kliinikuga ühendust telefonil 5 645 8430 või e-posti medita@medita.ee kaudu.

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

Medita kliinik