Oluline informatsioon Medita kliiniku külastajale

Medita kliiniku prioriteediks on tagada kliiniku patsientide ja töötajate turvalisus ning vähendada COVID-19 viirusesse nakatumise võimalust. 

Seoses koroonaviiruse COVID-19 jätkuva levikuga palume Medita kliiniku patsientidel, kellel esineb viirusinfektsioonile iseloomulikke haigustunnuseid (kurguvalu, nohu, köha, palavik jne), mitte vastuvõtule tulla ning teavitada sellest Medita kliinikut telefonil 56458430 või e-posti aadressil medita@medita.ee.

Medita kliinikusse sisenejatel kontrollitakse esmalt terviseseisundit ning palutakse täita  COVID-19 tervisedeklaratsioon, millega kinnitatakse, et patsient ega keegi tema leibkonnast ei ole viimase 14 päeva jooksul kokku puutunud COVID-19 haigega, patsiendil ei esine COVID-19 seotud haigussümptomeid ning patsiendile ei ole varasemalt tehtud COVID-19 testi, mis on osutunud positiivseks. 

Medita kliinikus viibimise ajal on maski kandmine kohustuslik!

Kliinikusse sisenemisel tuleb ka desinfitseerida käed. Kätepuhastusjaamad on olemas kliiniku ooteruumides ja sissepääsude juures.

Patsient peaks tulema võimalusel vastuvõtule üksi ning mitte rohkem kui 10 minutit enne vastuvõtuaega. Lapsega tulles lubame kliinikusse ainult ühe lapsevanema.

Ooteruumides ja kabinettides palume patsientidel hoida vähemalt 2-meetrist vahet nii teiste patsientide kui Medita kliiniku töötajatega.

Neil patsientidel, kes tulevad Medita kliinikusse operatsioonile või endoskoopilisele uuringule, tuleb eelnevalt teha COVID-19 test, millele väljastab saatekirja Medita kliinik. Testimine peab toimuma maksimaalselt 48h enne vastavat protseduuri. Patsientiga võtab ühendust testimiskeskus, et leppida kokku täpne testimise aeg ja koht. Medita kliinikus kohapeal COVID-19 testimist ei toimu! Täpsem info koroonatestimise kohta on leitav aadressilt www.kriis.ee.

Turvalist sügist soovides

Medita kliinik