Medita kliiniku Tallinna keskuses alustab vastuvõtte uroloog dr Andres Kotsar

Alates 23. maist alustab Medita kliiniku Tallinna keskuses tasulisi vastuvõtte uroloog dr Andres Kotsar.
Dr Kotsar on lõpetanud Tartu Ülikoolis uroloogia eriala residentuuri 2004 aastal, kaitsnud Tampere Ülikoolis doktorikraadi 2009. aastal ning täiendanud ennast mitmetes ülikoolihaiglates Euroopas. Dr Kotsar on Eesti Uroloogide Seltsi, Eesti Kirurgide Assotsiatsiooni, Soome Uroloogide Seltsi ja Euroopa Uroloogide Assotsiatsiooni liige.
Dr Kotsar omab pikaajalist töökogemust Tampere Ülikooli haiglas Soomes ning Tartu Ülikooli Kliinikumi uroloogia ja neerusiirdamise osakonnas nii arsti kui osakonna juhatajana. Aastatel 2018-2023 oli dr Kotsar Tartu Ülikooli Kliinikumi juhatuse liige ja ravijuht. Hetkel töötab dr Kotsar lisaks Medita kliinikule veel Tartu Ülikooli Kliinikumis, Pärnu Haiglas ja Valga Haiglas.
Dr Kotsar on pikaajalise töökogemusega uroloog, kelle tasulisele vastuvõtule Medita kliinikus on oodatud urogenitaaltrakti muredega täiskasvanud patsiendid.
Lisaks dr Kotsarile teostavad Medita kliiniku Tallinna keskuses tervisekassa põhiseid vastuvõtte ka uroloog dr Rauno Okas ja uroloog-androloog dr Kristo Ausmees.
Medita kliiniku uroloogide vastuvõtule saab registreeruda www.terviseportaal.ee, Medita kliiniku veebiregistratuuris www.veebiregistratuur.ee või Medita kliiniku telefonil 17101.